KUPEN GF, s.r.o.
zastoupení GEORG FISCHER +GF+

KUPEN GF, s.r.o. je nástupnickou společností Kupen, v.o.s., která byla založena v prosinci roku 1991. Od svého vzniku se zabývá obchodní činností s průmyslovými armaturami a plastovými potrubními rozvody švýcarského koncernu GEORG FISCHER +GF+.

Informace o KUPEN GF, s.r.o.
Informace o GEORG FISCHER +GF+
Poslední aktuality

10/2016 ► NOVÝ PRODUKT V NABÍDCE GEORG FISCHER +GF+
Rozšiřujeme nabídku lopatkových průtokoměrů GF Signet

Představujeme nový typ elektrických pohonů EA25/45/120/250
Nová řada elektropohonů nabízí nejvyšší spolehlivost a snadnou obsluhu. S přidanými inteligentními funkcemi předběhly tyto pohony svou dobu.

 více aktualit


O společnosti +GF+ Aktuality Podpora pro zákazníky DokumentyReference Kontakty


Georg Fischer +GF+ - potrubní systémy

CAD knihovna 3D/2D Georg Fischer +GF+

Kontaktujte nás

Služby

SLEVY - Výprodej skladu

Armatury LDM

© KUPEN GF, s.r.o. | zobrazit právní doložku

 


Georg Fischer +GF+


Georg Fischer +GF+Georg Fischer +GF+ je přední dodavatel potrubních systémů z plastových materiálů a kovu s celosvětovou působností. Dodavatel kompletních systémových řešení s vysoce kvalitními komponenty pro úpravu a rozvod vody a bezpečnou přepravu průmyslových kapalin a plynů. Historie průmyslového koncernu GEORG FISCHER +GF+ se datuje od roku 1802, kdy J. C. Fischer založil malou továrnu na zpracování mědi a vývoj kovových slitin.

Ke konci 19. století firma začala s výrobou tvarovek z tvárné litiny, která vytvořila základ dnešní divize GF Piping Systems. Ta se etablovala na trhu jako přední dodavatel potrubních systémů. Zásadním mezníkem v historii vývoje společnosti GEORG FISCHER +GF+ byl rok 1950, kdy v tajné laboratoři v Schaffhausenu malá skupina vědců experimentovala s novým materiálem nazvaným „plast“, s cílem vyvinout novou spojovací technologii. Po relativně krátkém výzkumném období byl tým schopen uvolnit první produkt pro zkušební trh u příležitosti mezinárodní výstavy plastů v Düsseldorfu v roce 1955. Následně byla v roce 1957 ve výrobním závodě v německém Singenu spuštěna sériová výroba tvarovek z tvrzeného PVC.

Výrobní divize GF Piping Systems se zabývá vývojem a výrobou plastových a kovových potrubních systémů pro mnohé průmyslové a technologické aplikace. Produktové portfolio zahrnuje trubky, tvarovky, armatury, odpovídající automatizaci, měřící, regulační a spojovací technikuPVC-U, PVC-C, ABS, PP-H, PE, PVDF, PB a kovových materiálů.

Více než 60000 produktů umožňuje individuální řešení pro širokou škálu náročných aplikací a procesů v nejrůznějších odvětvích.
GEORG FISCHER +GF+ je nadnárodní společnost se zhruba 120 pobočkami na celém světě.

 

Přejít do katalogu zboží GEORG FISCHER +GF+Rejstřík zboží GEORG FISCHER +GF+